Menu

DESZCZ - Horror - Opowieść

Fala tornad ogarnia okolicę, następnie deszcz spływa na jego zgliszcza. Radio milczy. W dodatku, na powierzchni pojawiło się coś nowego. Coś strasznego... Czy człowiek rzeczywiście jest w stanie poradzić sobie z czymś takim? Sam zobacz, tylko nie mów, że nie ostrzegałem, ten świat nie będzie kolorowy.

10 - DESZCZ - Koniec pierwszej części.

kawkafka99

JEŚLI JESTEŚ TUTAJ PO RAZ PIERWSZY,  UDAJ SIĘ NA POCZĄTEK. MENU JEST W LEWYM GÓRNYM ROGU EKRANU.

 

 

 Właściwie to nie jest epilog. Pierwsza część dobiegła końca. Teraz będę ją poprawiać.

Jeśli byłeś ze mną cały ten czas, aż to teraz- szczerze i z głębi serca ogromnie dziękuję!

Mam w planach kolejną małą historię, jednak to musi poczekać.

Wrażenia z tej opowieści mile widziane!

 

Dziękuję stronie straszne-historie.pl za udostępnienie opowieści oraz szczególnie podziękowania kieruję dla tamtejszych czytelników, którzy ciepło przyjęli moją pracę.

Znajdziecie mnie na stronie powyżej lub tutaj: http://www.opowi.pl 

12.2015 

 

//edit

Więc tak, historię dopadała korekta, lecz nie jestem pewien czy dokładnie wkleiłem ją do bloga więc mogą trafić się literówki. Na dysku mam wersję "perfekcyjną".

Nadeszła chwila kontynuacji historii.

04.16 

Dzięki!

 

~~K.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Ascanday] *.dynamic.chello.pl

  hm.. cóż opowiadanie zakończyło się dość.. Ciekawie, z początku myślałam, że to kolejna opowieść gdzie rodzinka przeżyje, wszystko się ułoży i będą żyli długo i szczęśliwe. A tu bum, wszyscy umarli xD miło się czytało, jedyny minus to dość krótkie rozdziały, ale ogólnie rzecz biorąc, genialne opowiadanie, czekam na następne ( o ile się pojawi, a mam taką nadzieje ) no i co, to chyba tyle.
  ~Asc

 • kawkafka99

  Napisałem już dwie opowieści, lecz dużo krótsze. Może kiedyś je tutaj opublikuję. Na ten moment zajmuję się czymś innym :)

 • Gość: [BlackDay] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Hej :)
  Dopiero zaczęłam czytać Twoje opo, ale zapowiada się nieźle :) Komentuję pod tą notką, bo jakoś wydało mi się to lepsze niż pod pierwszą xD
  W każdym razie, oprócz oczywiście przeczytania opowiadania, chciałam Ci powiedzieć, że wróciłam do pisania (nareszcie sytuacja życiowa mi na to pozwala) i na historiepewnegodemona.blogspot.com znajdziesz kolejnego posta ;) Mam nadzieję, że napiszesz czy przynajmniej było warto czekać ;) Dzięki za Twój komentarz, a ja wracam do czytania Twojego opo ^ ^

© DESZCZ - Horror - Opowieść
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci